
3D Witte niet Geweven Microfiber Hepa de Vacuümfilterzakken van Mielegn HyClean
Contact Persoon : Wang
Telefoonnummer : +86-(155)-1566-3119
WhatsApp : +8615515663119
Min. bestelaantal : | 1000 Zak/Zakken | Prijs : | by Negotiation |
---|---|---|---|
Verpakking Details : | 6pcs/polyzak; 42 polyzakkenkarton | Levering vermogen : | 100000 Zak/Zakken per Week |
Plaats van herkomst: | Henan, China | Merknaam: | Baicaoxiang |
---|---|---|---|
Modelnummer: | Boschtype G GXXL GXL |
Gedetailleerde informatie |
|||
Type: | Stofzuigerdelen | Verleende naverkoop de Dienst: | Vrije vervangstukken, Terugkeer en Vervanging |
---|---|---|---|
Garantie: | 1 jaar | Toepassing: | Huishouden, Vcuum-Reinigingsmachine |
Krachtbron: | Elektrisch | Naam: | Het Type van Boschmicrofiber van de de Stofzuigerfilter van G GXXL GXL de Zakkenvervanging |
aanpassing: | Toegelaten OEM | MOQ: | 1000pcs |
kleur: | Wit | Materiaal: | Niet-geweven Stof |
Eigenschap: | Niet origineel | Gebruik: | De Zak van de stoffilter |
Geschikt voor: | Boschtype G GXXL GXL | Producttype: | Niet-geweven Filterzak |
Hoog licht: | De Filterzakken van de Microfibergxl Stofzuiger,De Filterzakken van de Microfibergxxl Stofzuiger,De Zakken van de de Stofzuigerfilter van Microfiberg |
Productomschrijving
Het Type van Boschmicrofiber van de de Stofzuigerfilter van G GXXL GXL de Zakkenvervanging
U zult 6 filterzakken met de plastic dekkingsschijven van uitstekende kwaliteit voor een stal ontvangen en zult pasvorm in uw stofzuiger beveiligen.
Dank aan de 5 lagen van de premie micro- vacht, onze stofzuigerzakken verzekert maximumfiltratieprestaties en schone uitlaatlucht. Het kleinste vuil en de stofdeeltjes (stuifmeel en mijten) worden veilig gehouden en daarom is onze premie microfibre zak ook geschikt voor allergielijders. !
Het voordeel in vergelijking met 3 zakken van de vouwvacht is toe te schrijven aan het betere filtreren van fijn stof - ondanks de gevulde zak minder verlies van zuigingsmacht.
De praktische klepsluiting zorgt ervoor dat het stof en het vuil veilig in de zak na gebruik worden verzegeld. Dit beschermt ook het binnenland, vooral de motor van uw apparaat van verontreiniging. Door de filterzakken te veranderen regelmatig, kunt u prestaties handhaven en het leven van uw stofzuiger uitbreiden.
Snel Detail:
Niet-geweven Boschtype G GXXL GXL/de zak van de de stofzuigerfilter van Microfiber
Materiaal | Zak: Niet-geweven stof |
Kraag: Polypropyleen (pp) | |
Kleur | Zak: Wit |
Kraag: Blauw (OEM de dienst) | |
Aanpassing | Keur goed (Laag, Embleem, die… inpakken) |
Pakket | Polyzak en Karton (OEM de dienst) |
Compatibel | Boschtype G GXXL GXL |
Beschrijving:
de vervanging van de stofzuigerstofzak voor het Type G GXXL GXL van Bosch Microfibre
De stofzak is aardige vervangingsdelen voor lege stofzuiger de tank zonder stof vrij te geven, duurzaam en praktisch te gebruiken.
Typisch, de zakpasvormen in een doeksectie die pitten rond de zak, die gemakkelijk kan worden verwijderd en worden vervangen wanneer het volledig wordt.
De zak zelf werkt als grote filter en is uiterst efficiënt bij opsluitend stof, puin en andere verontreinigende stof binnen de zak.
Hoe te gebruiken:
Zorg uw apparaat wordt afgesloten ervoor en open dan de kamer van uw stofzuiger
Controleer het doen zwellen van de zak – als er het doen zwellen bij de bodem van de zak zijn, dan is het klaar om zijn veranderd (ben zorgvuldig om de zak te volledig niet toe te staan om te worden aangezien het de zak kan barsten en vuil en puin veroorzaken om te ontsnappen)
Verwijder zacht de vacuümzak
Doe de volledige vacuümzak in de aangewezen afvalbak (weg niet worden verleid om de zak opnieuw te gebruiken – zij zijn voorgenomen slechts voor voor éénmalig gebruik en hun prestaties zullen verminderen)
Maak een nieuwe zak vast, ervoor zorgend dat het aangewezen geschikt is en het beveiligde behoorlijk
Sluit de luchtledige kamer
Toepassingen:
Stofzuigertoebehoren:
Verzekert de dik gelaagde microfiber doek al schadelijk stof en de allergenen worden gevangen en blijven in de zak;
Voor beste resultaten, zouden de filters om de 2 - 3 maanden moeten worden vervangen.
Specificaties:
Productnaam | Stofzuigerzak |
Materiaal | Niet-geweven stof |
Grootte | Norm of vanaf verzoeken |
Pakket | Polyzak (OEM) |
Geschikt voor | Boschtype G GXXL GXL |
Nota: Het lichte schieten en de verschillende vertoningen kunnen de kleur van het punt in het beeld een weinig veroorzaken verschillend van het echte ding.
De meting toegestane fout is +/- 13cm.
Concurrentievoordeel:
1. Hoogste kwaliteit en concurrerende prijs.
2. OEM de diensten is beschikbaar.
3. Snelle levertijd en levertijd.
4. De goede naverkoopdiensten.
3.General informatie
Plaats van Oorsprong: | CHINA |
ModelNumber: | Boschtype G GXXL GXL |
Prijs: | Door Onderhandeling |
Verpakkingsdetails: | Polyzak (OEM de dienst) |
Levertijd: | Volgens de hoeveelheid |
Betalingsvoorwaarden: | T/T of de Western Union |
Leveringscapaciteit: | 150.000 PCs per maand |
FAQ:
1: Bent u fabrikant?
Ja, wordt onze fabriek gevestigd in Zhengzhou, onthaal om het in uw geschikte tijd te bezoeken.
2: Is de vrije steekproef beschikbaar?
Ja, absoluut.
3: OEM de dienst is aanvaardbaar?
Ja, kunt u me uw idee vertellen en wij kunnen de vrije listige dienst aanbieden.
4: levertijd?
Voor steekproeven, zal het naar u via uitdrukkelijk in 3-5 werkdagen worden verzonden.
Voor massaprodukties, over het algemeen, zal het 15 tot 20 dagen na het ontvangen van uw vooruitbetaling vergen.
De specifieke levertijd hangt van het punt en de hoeveelheid af.
Ga Uw Bericht in